John Varvatos

Thumbnail

عطر جان وارواتوس-ادکلن John Varvatos

کمپانی عطر جان وارواتوس-ادکلن John Varvatos اصالتا یک کمپانی  عطر و ادکلن امریکایی است . این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون بیش از 13 عدد عطر و ادکلن با برند   جان وارواتوس | John Varvatos  وارد بازار عطر و ادکلن نموده است . کمپانی جان وارواتوس  از سال 2000 شروع به کار نموده  و از سال 2004 وارد  بازار عطر و ادکلن شده است . عطر و ادکلن های این کمپانی  اکثرا مردانه است. لیست عطر و ادکلن های این برند را می توانید در پایان توضیحات مشاهده نمایید.

[caption id="attachment_4178" align="aligncenter" width="200"]عطر جان وارواتوس-ادکلن John Varvatos عطر جان وارواتوس-ادکلن John Varvatos[/caption]

John Varvatos فعالیتش را در سال 2000 با تولید پوشاک ورزشی و لباس آغاز کرد اما در حال حاضر محصولاتش شامل کیف، کفش، عینک آفتابی، ساعت و عطر و ادکلن می باشد .

John Varvatos تا کنون 3 بار و طی سالهای 2000 تا 2005 برنده جایزه CFDA امریکا بخاطر طراحی های مردانه و زنانه لباس هایش شده است.

جان وارواتوس تحت لیسانس کمپانی Shiseido Americas Corporation در سال 2004 اقدام به تولید عطر و ادکلن نمود. هم اکنون عطرهای این برند در بیش از 34 کشور بطور مستقیم در حال فروش هستند.

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن