Thumbnail

عطر فندی ادکلن فندی Fendi

کمپانی عطر فندی ادکلن فندی Fendi اصالتا یک کمپانی  عطر و ادکلن ایتالیایی است . این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون بیش از 27 عدد عطر و ادکلن با برند   فندی   وارد بازار عطر و ادکلن نموده است . کمپانی   فندی | Fendi از سال 1918 شروع به کار نموده  و از سال 1985 وارد  بازار عطر و ادکلن شده است . عطر و ادکلن های این کمپانی  اکثرا زنانه است. لیست عطر و ادکلن های این برند را می توانید درپایان توضیحات مشاهده نمایید.
Fendi یک برند ایتالیایی است که در سال 1918 توسط Adele Casagrande راه اندازی شد. ازدواج وی با  Edoardo Fendi باعث شد تا نام برند در سال 1925 به فندی تبدیل شود.

[caption id="attachment_4155" align="aligncenter" width="200"]عطر فندی ادکلن فندی Fendi عطر فندی ادکلن فندی Fendi[/caption]

تخصص فندی در ابتدا در تولید محصولات چرم وپوست بود. با پیشرفت کار در دهه 1930 تا 1940 بوتیک هایی در خارج از رم تاسیس شد. در سال 1946 دختر آدل و ادواردو به کسب و کار پیوست و ایده های نوینی را برای فندی به ارمغان آورد، همچنین او با یک طراح پاریسی ملاقات کرد که نتیجه اش اضافه شدن Karl Lagerfeld و ایده هایش به فندی بود.

شهرت فندی بیشتر بخاطر کیف های دستی می باشد. فندی در دهه 80 تا 90 با گسترش خط تولیدش محصولاتی همچون عینک آفتابی، لباسهای مردانه، جین و عطر و ادکلن نیز تولید نمود.

فندی اولین عطرش را در سال 1985 با نام Fendi for Women به دنیای عطر و ادکلن معرفی نمود. بیشتر عطر و ادکلن ها و محصولات لوکس فندی با همکاری کمپانی معروف LVMH تولید می شود. گردش مالیFendi حدود ۳۳۸،۵۰۰،۰۰۰ دلار در سال است.