نمایش دادن همه 9 نتیجه

عطر ادکلن آدس د ونوستاس | Aedes de Venustas  | بررسی قیمت و خرید

این بوتیک 17 سال پیش در نیویورک افتتاح شد و به طور تخصصی در زمینه‌ی عطرهای نیش کار ‌کرد. به لطف آن‌ها بسیاری از برندهای عطر نیش کشف شده و توسعه‌ی بیشتری یافتند. رابرت گرستنر و کارل بردل، صاحبان فروشگاه، بیش از توسعه‌ی عطرهای تولیدی خودشان، کارشان را بر عرضه‌ی برندهای دیگر متمرکز کردند. این شرکت با ایده‌ی تولید «برای بازار» مخالف است و در عوض به اعتقاداتش پایبند بوده و درستی‌کاری خود را حفظ می‌کند.

بوتیک عطرهای ظریف و خانه‌ی تولید عطرهای نیش، آدس د ونوستاس، اولین عطرش را با نام Aedes de Venustas Eau de Parfum به بازار عرضه کرده است.

آدس د ونوستاس با اولین رایحه‌ی مخصوص خودش گذشته، حال و آینده‌ی عطرسازی را گرامی می‌دارد. بطری شیشه‌ای بادنجانی با شکل گرد و مربعی خود چارچوب‌های کلاسیک طراحی را در هم می‌شکند و به ساخت منحصر به فرد عطر موجود در خود اشاره دارد. فرم منحنی درپوش به طور منحصر به فردی در جایش قرار گرفته و با نشان AEDES مزین شده است.

به محض استفاده از این عطر، حس و حالی باروک و در عین حال آینده‌گرا از پوست ساطع شده و به جادوی بوتیک آدس د ونوستاس تجسم می‌بخشد. ذهن پرسشگر است اما قلب جواب را می‌داند. زمانی که عطر افسون حسی بی‌مانندش را در هم می‌تند، تجربه‌ای جدید بر تن استفاده‌کننده‌اش می‌نشیند. این تجربه اولین تماس با آدس د ونوستاس است، تماسی که هرگز فراموش نمی‌شود.

طراحان : برتراند دوشافو , فابریس پلگرین , آلبرتو موریلاس , رالف شویگر , رودریگو فلورز روی , ناتالی فایسچار

لینکهای مفید : آدس د ونوستاس | Aedes de Venustas  | عطر آدس د ونوستاس | ادکلن Aedes de Venustas  | قیمت عطر آدس د ونوستاس | خرید ادکلن Aedes de Venustas  

-10%
11,550,000تومان
-19%
+
در انبار موجود نمی باشد
7,720,000تومان
-21%
7,525,000تومان
+
در انبار موجود نمی باشد
0تومان
+
در انبار موجود نمی باشد
0تومان
+
در انبار موجود نمی باشد
0تومان
-19%
7,790,000تومان
+
در انبار موجود نمی باشد
0تومان
+
در انبار موجود نمی باشد
0تومان