نمایش 1–16 از 45 نتیجه

عطر ادکلن نیشانه | Nishane
بررسی قیمت و خرید عطر ادکلن نیشانه | Nishane
عطر ادکلن نیشانه | nishane
برند عطر ادکلن نیشان (Nishane) یکی از برندهای برجسته و محبوب در صنعت عطرسازی است که با الهام از هنر، ذوق و عمق، توانسته است جایگاه خاصی در بازار عطر و ادکلن کسب کند. با ترکیب عناصری از خلاقیت، کیفیت برتر و استفاده از مواد اولیه با کیفیت، نیشان عطرها را به یک تجربه بی‌نظیر تبدیل کرده است.
نیشان، با الهام از سنن ریشه‌‌دار، چشم‌انداز مدرن و ساختار جهان‌وطنی استانبول که تمدن‌‌‌های بسیاری را پذیرفته، آماده است با عطرهای منحصربه‌فرد و پیچیده و حس ظریف مجموعه‌‌‌های هنری آن نشانگر ارزشمندی شما و عزیزانتان باشد.
با توجه به اینکه رایحۀ ظریف می‌‌‌تواند یادآوری‌‌‌های ارزشمندی را در کنار احساسات روشنگرانه باز آورد، نیشان با افتخار اولین مجموعه عطر‌‌های نیش «مجموعۀ استریت د پارفوم» ترکیه را ارائه می‌‌‌کند.
یکی از ویژگی‌های برجسته برند نیشان، هنر و ذوق در طراحی عطرها است. هر عطر از نیشان دارای طرحی منحصر به فرد و به طور دقیق طراحی شده است. از جزئیات شیشه تا طرح بسته‌بندی، همه‌چیز به‌طور هنرمندانه و با دقت بالا انجام می‌شود. این طراحی‌ها نمادی از ارزش هنری و تمایز نیشان را منتقل می‌کنند و تجربهٔ بصری خاصی را به کاربران ارائه می‌دهند.
پس از عرضۀ مجموعۀ کلن پارفوم – فرمول جدید بسیار غلیظ ادوپارفیوم – و شمع‌‌‌های معطر فوق‌العاده خوش‌بو، لوکس و منحصر‌به‌فرد، تقریباً دو سال طول کشید تا اسانس‌‌‌های نادر مجموعه 16 رایحه‌ای اکستریت د پارفوم ایجاد شود. این مجموعه عطردوستان در سراسر جهان را متحیر کرد. نت‌‌‌های عطر این مجموعه با ظرافت انتخاب شدند تا داستان‌‌های زندگی بی‌نظیری را برای عطردوستان بازگو کنند. از همه دعوت می‌‌‌شود که ترکیبی از فرهنگ‌‌های استانبولی را با عطر نیشان احساس کنند.
عطرهای نیشان به عنوان ادای احترام به احساسات و خلق و خوی‌‌‌های مختلف برای به خاطر سپردن لحظات زیبا طراحی شده‌اند.
با بهره‌گیری از ادکلن‌‌‌های شیک برای میهمان‌نوازی از میهمانان، عطرسازان نیشان در آرزوی نوسازی این سنت به‌اشتراک‌گذاری بوی دلپذیر با دیگران بودند. با الهام از عطر‌‌های پر زرق و برق استانبول و فرهنگ‌‌های ارزشمند بی‌شمار مناطق مختلف جهان غالب، مشکل اصلی دستیابی به فرمول مشخصی با آمیختن آگاهانۀ تحسین‌برانگیزترین عطر‌‌های باکیفیت از منابع طبیعی سراسر جهان برای ایجاد رایحه‌‌‌های متمایز و درازمدت و گسترش حس عمومی لذت بود.
هر شمع معطر شیک نیشان از موم گیاهی ارگانیک و سازگار با محیط زیست ساخته شده است. در مقایسه با شمع‌‌‌های موم پارافین، شمع‌‌‌های موم سبزیجات آرام‌تر و روشن‌تر می‌‌‌سوزند الگوی کریستالی متمایزی را به وجود می‌‌‌آورند، و سطح بیشتری از عطر را جذب می‌‌‌کنند و به دلیل این ساختار بزرگ مولکولی کریستالی آن را روان‌تر رها می‌‌‌کنند.
در کنار تأثیر رایحه‌درمانی به لطف رایحه‌‌‌هایی که به طور آگاهانه انتخاب شده‌اند و فضا را معطر به عطر‌‌های آرامش‌بخش و زنده‌کننده می‌‌‌کنند، تمام شمع‌‌‌های معطر لوکس نیشان برای جذاب کردن هر گونه محیط داخلی طراحی شده‌اند.
درست مانند بطری‌‌‌های عطر، شمع‌‌‌های معطر نیشان هدیه‌‌‌های شگفت‌‌انگیزی برای هر مناسبت با بسته‌بندی دست‌ساز زیبا و جذاب خود هستند که در آن ظرافت و کارایی همدیگر را تکمیل می‌‌‌کنند.
طراحان : خورخه لی , کریس موریس , سیلوین کارا , مورات کاتران , مرت گوزل
لینکهای مفید : نیشانه | Nishane| عطر نیشانه | ادکلن Nishane |قیمت عطر نیشانه |خرید ادکلن Nishane

-23%
9,890,000 تومان
-21%
9,805,000 تومان
-27%
9,375,000 تومان
-12%
9,505,000 تومان
-12%
+
ناموجود
9,505,000 تومان
-12%
8,685,000 تومان
-21%
6,795,000 تومان
+
ناموجود
ناموجود
+
ناموجود
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود
ناموجود
+
ناموجود
ناموجود
+
ناموجود
ناموجود
+
ناموجود
ناموجود
+
ناموجود
ناموجود