نمایش 1–30 از 64 نتیجه

عطر ادکلن مانسرا |Mancera

بررسی قیمت و خرید عطر ادکلن مانسرا |Mancera

عطر ادکلن مانسرا | mancera
عطر ادکلن مانسرا | mancera

مانسرا (Mancera) در سال 2008 توسط پیر مونتال در فرانسه تاسیس شد. این خانه ی عطر که به تولید عطرهای نیش می پردازد، در راستای تولید محصولات خود با کمپانی آرت دکو همکاری دارد.

مانسرا شروع همکاری منحصربه‌فردی بین یک پدر و دخترش است. پیر مونتال خانه ی عطر خود را با همیاری دختر و همسرش اداره میکند و یکی از تولید کنندگان پرکار این عرصه محسوب می گردد. برند نخستین عطرهای خود را با نام سری عطرهای عود ( بلک ، گلد و سیلور ) در سه نسخه معرفی نمود. روایح منحصر به فرد این برند سبب شد تا خیلی زود بتواند خود را در میدان رقابت با عطرسازان قدر جهان قرار دهد.

مهمترین عامل موفقیت برند را میتوان این سه موضوع دانست:

  • کپی برداری هوشمندانه از روایح موفق دنیا با استفاده از ترکیبات ارزانقیمت و سنتتیک  بجای روایح طبیعی
  • سیلاج و ماندگاری بسیار خوب ادکلنهای تولید شده
  • طراحی شیشه و بسته بندی شیک و منحصر به فرد این برند

توسعه برند عطر ادکلن مانسرا (Mancera):

در سال 2017، آملی به مدیر هنری عطرهای مانسرا برای پیشبرد این پروژۀ چند نسلی تبدیل می‌‌‌شود. او مسافر دیرینه‌ای از خاور دور است و دانش باستانی دارد که در تیره‌ترین گوشه‌‌های کارگاه‌های عطرهای برتر به او رسیده است. او عکاس و هنرمند رویاگرایی است و اشتیاق دکوراسیون هنری و عشق عطرهایی را دارد که از اوایل کودکی با آنها بزرگ شده بود. در این زمان، هنرهای تصویری با طراحی بویایی ادغام می‌‌‌شوند و اثری به وجود می‌‌‌آید که در گذر زمان برجسته می‌‌‌ماند. خلوص و هندسه در واقع الهام‌بخشِ خلق الیکسیرها و جعبه‌‌های بلورین آنهاست. مانسرا باعث عروج الهامات غربی و شرقی در این اتاق می‌‌‌شود که در آن همگی مشغول کارند. این برند حس فرانسوی عطر عجیب و غریب و فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌‌‌دهد، که ماحصل الهامات تجملاتی و کمال‌گرایی آن است.

پیر مونتال رویای محصول متمایزی را در ذهن می‌‌‌پروراند که خلوص عطر، سبک‌سازی نقاشی‌ها و غنی‌سازی مواد بطری را به همراه دارد. در ماه مه سال 2015، مانسرا در نزدیکی شانزلیزه در بوتیک تجملاتی مونتال پدید آمد. دیگر بر همگان آشکار است که پیر مونتال آرزو دارد دو برند خود را ادغام کند و از شما دعوت می‌‌‌کند تا در تجربه کردن این رویای اصیل شریک شوید تا شما را از طریق آثار برجسته اش مسحور کند. یک عرصۀ جادویی برای تجربۀ همه‌جانبه‌ای که شما را وارد سفر زیبایی‌‌ها و شگفتی‌‌های جهان شرق می‌‌‌کند.

برترینهای این برند

این کمپانی تا سال ۲۰۲۰ بیش از ۶۰ ادکلن را در کلکسیون کارهایش وارد نموده است که از آن میان میتوان به مشهورترین آنها یعنی ادکلن سدرات بویس (Mancera Cedrat Boise )، ادکلن رد توباکو (Mancera Red Tobacco) و ادکلن رز وانیل (Mancera Roses Vanille) اشاره نمود.

لینکهای مرتبط:

مانسرا | ادکلن مانسرا | عطر مانسرا | خرید ادکلن مانسرا | خرید عطر | خرید ادکلن

-28%
2,630,000تومان
-7%
3,220,000تومان
-25%
2,520,000تومان
-19%
3,165,000تومان
-9%
3,585,000تومان
-29%
3,165,000تومان
+
...
0تومان
+
...
0تومان
+
...
ناموجود
+
...
0تومان
+
...
0تومان
+
...
0تومان
+
...
0تومان
+
...
0تومان
+
...
0تومان
+
...
0تومان
+
...
0تومان
+
...
0تومان
+
...
0تومان
+
...
0تومان
+
...
0تومان
+
...
0تومان
+
...
0تومان
+
...
0تومان
+
...
0تومان
+
...
0تومان
+
...
0تومان
+
...
0تومان
+
...
0تومان