عطر مگاماره، سمینالیس، ترونی و کويوم؛ معرفی بهترین عطرهای اورتو پاریزی

بهترین عطرهای اورتو پاریسی(Orto Parisi)

اورتو پاریسی (Orto Parisi) یک مجموعه منحصر به فرد از عطرهای بی‌نظیر است که توسط عطرساز برجسته الساندرو گوالتیری طراحی شده است. این برند، به دنبال الهام از زندگی خام و ارگانیک، عطرهایی با طراحی‌های فراتر از حد معمول و بویی استثنایی را به عاشقان عطرها ارائه می‌دهد.

اورتو پاریسی در سال ۲۰۱۴ به عنوان یک برند جدید وارد دنیای عطر شد. از آن زمان، با طراحی و تولید نسخه‌های مختلف، توانسته است جایگاه خود را در عرصه عطرسازی قوی‌تر کند. اورتو پاریسی با ترکیبات منحصربه‌فرد، طراحی‌های خیره‌کننده و ارگانیک، برندی است که در دنیای عطرسازی به تدریج شناخته شده و محبوبیت بالایی را به دست آورده است.

عطرهای اورتو پاریسی با ترکیباتی غنی و متنوع، تجربه‌ای بی‌نظیر را برای استفاده کننده به ارمغان می‌آورند. این عطرها با توجه به اصول عطرسازی برتر و استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا، ارزش بیشتری به هر قطره می‌بخشند.

سایسون، یکی از سهامداران رسمی اورتو پاریسی در استرالیا، نشان از تجارب و تلاش‌های این برند در جهت ایجاد همکاری‌های موفق و ارتباط نزدیک با بازارهای جهانی دارد. این همکاری استراتژیک نقطه قوتی است که به توسعه و شناساندن برند اورتو پاریسی در بازار جهانی کمک کرده است.

1. عطر اورتو پاریسی مگامار – Orto Parisi Megamare

عطر و ادکلن اورتو پارسی مگامار
عطر و ادکلن اورتو پارسی مگامار

اورتو پاریسی مگامار یک عطر ادکلن جذاب است که در سال ۲۰۱۹ وارد بازار عطر و ادکلن شد. این عطر یک ترکیب زنانه و مردانه بوده و با شیک بودن خود، توانسته است طرفداران زیادی را به خود جذب کند.

عطر مگامار یک عطر دریایی معطر است. عطرساز در این اثر، از غنای نت‌های دریایی بهره برده است تا حسی از عمق و اصالت دریا را القا کند. آکوردهای دریایی احساسات زنده و متحرکی را بیدار می‌کنند.

2. عطر اورتو پاریسی ترونی – Orto Parisi Terroni

عطر و ادکلن اورتو پاریسی ترونی
عطر و ادکلن اورتو پاریسی ترونی

اورتو پاریسی ترونی یک عطر گرم است که در سال ۲۰۱۷ وارد بازار عطر و ادکلن شد. این عطر چهارفصله و مناسب هر دو جنس است و یکتا بودن خود را به اثبات می‌گذارد. آلساندرو گوالتیری، خالق و عطار این عطر، توانسته است یک عطر چوبی و گرمبخش کهربایی را خلق کند.

عطر اورتو پاریسی یک محصول منحصر به فرد و جذاب برای هر دو جنس است. این عطر با طبعی گرم و رایحه‌ای تلخ در سال ۲۰۱۷ توسط برند اورتو پاریسی معرفی و عرضه شد. این اثر در فصول سرد سال احساس راحتی و لذت را به شما می‌بخشد و در دسته‌بندی گروه بویایی رایحه‌های شرقی چوبی قرار می‌گیرد. این عطر به صورت پرفیوم طراحی و عرضه شده است.

نت ابتدایی این عطر با تلفیقی از عود و روایح دودی شروع می‌شود، سپس به نت‌های میانی با ترکیبی از توت فرنگی و رایحه‌های خاکی می‌رسد. در نهایت، رایحه‌ی پایه و ماندگار که مشام شما را لمس می‌کند، رایحه‌ی مشک است. تمامی این اسانس‌ها با هم تنیده شده‌اند تا با ظرافتی خاص، نتیجه‌ی نهایی ایجاد شود که با سلیقه‌ی شما سازگاری داشته باشد.

3. عطر اورتو پاریسی کوئوم – Orto Parisi Cuoium

عطر و ادکلن اورتو پاریسی کوئوم
عطر و ادکلن اورتو پاریسی کوئوم

اورتو پاریسی کوئوم یک عطر گرم، تلخ و گلی است که در سال 2021 وارد بازار عطر و ادکلن شد. این عطر همچنین مناسب برای زنان و مردان است و به شیک بودن شما افزوده می‌کند.

عطر اورتو پاریسی کوئوم با داشتن روایح چرمی، بیانگر ویژگی‌های بسیار اصیل و منحصر به فرد زنانه و مردانه شما است. با استفاده از این ادکلن، به راحتی می‌توانید در مهمانی‌ها توجه زنان زیبا و مردان جذاب را به خود جلب کنید.

ادکلن اورتو پاریسی کوئوم برای افرادی که به عطر و بوی نعناع هندی، چرم و سدر علاقه‌مند هستند، بسیار مناسب است. این عطر دارای جذابیت خاصی است و با خود، انرژی زیادی را به همراه می‌آورد. با استفاده از این عطر، می‌توانید حس سرزندگی و شادی را تجربه کنید.

4. عطر اورتو پاریسی سمینالیس – Orto Parisi Seminalis

عطر و ادکلن اورتو پاریسی سمینالیس
عطر و ادکلن اورتو پاریسی سمینالیس

اورتو پاریسی سمینالیس یک عطر گرم است که در سال 2016 وارد بازار عطر و ادکلن شد. این عطر همچنین مناسب برای زنان و مردان است و با ویژگی‌های خاص خود برجستگی می‌یابد.

این عطر در گروه بویایی عطرهای شرقی چوبی قرار می‌گیرد و از ترکیباتی مانند چوب صندل سفید، آلدهید، ارکیده، چوب صندل سفید، شیر، خامه، مشک، نعناع هندی و روایح چوبی تشکیل شده است.

اورتو پاریسی (Orto Parisi) در سال ۲۰۱۴ به عنوان یک برند جدید وارد دنیای عطر شد. از آن زمان، با طراحی و تولید نسخه‌های مختلف، توانسته است جایگاه خود را در عرصه عطرسازی قوی‌تر کند. اورتو پاریسی با ترکیبات منحصربه‌فرد، طراحی‌های خیره‌کننده و ارگانیک، برندی است که در دنیای عطرسازی به تدریج شناخته شده و محبوبیت بالایی را به دست آورده است.

4.2/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید